Start O firmie Centrum serwisowe Usługi handlowe Blog Kontakt
kontakt

Dariusz Padyjasek

Centrum serwisowe +48 510 088 644

kontakt

Katarzyna Sokół

Usługi handlowe +48 570 140 055

W ramach współpracy oferujemy pomoc techniczną, serwis sprzętu elektronicznego, instalacje i konfiguracje systemów informatycznych.

alibaba1
alibaba1
alibaba1

Pracujemy z czołowymi producentami różnorodnych technologii, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie oraz bazę ponad 150 techników na terenie Polski, Czech oraz Słowacji. Miesięcznie przeprowadzamy ponad 10 tys. interwencji.

Wiele oddziałów rozsianych po całym kraju powoduje wiele wyzwań natury logistycznej. Nasi partnerzy dzięki nam oszczędzają czas i pieniądze.

check

Urządzenia fiskalne

Pracujemy z markami takimi jak Posnet, Novitus, ELZAB. Posiadamy uprawnienia do fiskalizowania i naprawiania urządzeń. Wdrażamy, serwisujemy drukarki i kasy fiskalne w drogeriach, aptekach i innych punktach detalicznych na terenie Polski. Zapewniamy pełną obsługę od zakupu poprzez instalację, fiskalizację, przeglądy serwisowe, odczyty oraz bieżące naprawy, dodatkowo zapewniamy dostawy materiałów eksploatacyjnych.

check

Stanowiska kasowe

Posiadamy kompetencję do kompleksowej obsługi stanowiska kasowego, instalację, serwisowanie, modyfikowanie zarówno tradycyjnych jak i wersji samoobsługowych.

check

Drukarki laserowe

Instalujemy i naprawiamy różnego rodzaju urządzenia drukujące (HP, Lexmark, Canon), dodatkowo możemy zaproponować pełną usługę druku w ramach której dostarczamy urządzenia oraz materiały, klient płaci za wydruk.

check

Laptopy i komputery stacjonarne

Od kilkunastu lat jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym firmy Dell, HP. Jako uzupełnienie oferty możemy zapewnić również sprzedaż i doradztwo w zakresie zakupu sprzętu.

check

Digital Signage

Współpracujemy z kilkoma czołowymi producentami monitorów (IIYAMA, Samsung) oraz systemów do wyświetlania treści. Pomagamy zaprojektować, wdrożyć (fizycznie zamontować i skonfigurować) a później obsługiwać wyświetlanie treści reklamowych, informacyjnych.

check

Systemy zasilania awaryjnego

UPS – instalacje które zapewniają podtrzymanie zasilania, głównie na stanowiskach kasowych oraz w części magazynowej sklepów wielkopowierzchniowych. Zapewniamy naprawę, wymianę baterii, weryfikację sprawności.

check

Automaty self-service

Prowadzimy kompleksową obsługę automatów do wydawania paczek. Od etapu audytu lokalizacji, przygotowania terenu, uzbrojenia w potrzebne media, instalacji, konfiguracji do serwisowania i konserwacji. Naszymi głównymi partnerami są firma Modern-Expo (projekt Allegro) oraz Swipbox (projekt DPD).

check

Usługi instalacyjne

Prowadzimy szereg projektów w których odpowiedzialni jesteśmy za montaż i konfigurację różnorodnych urządzeń w zakresie instalacji niskoprądowych:

• Sieci LAN – urządzenia przewodowe i bezprzewodowe;
• Wyświetlacze Digital Signange;
• Kasy samoobsługowe, boksy kasowe.

check

Utylizację sprzętu

Posiadamy możliwość, utylizacji i zarządzania starym sprzętem elektronicznym. Zapewniamy logistykę, inwentaryzację wraz z przekazaniem elektrośmieci do specjalistycznych firm utylizacyjnych. Prowadzimy utylizację sprzętu, współpracując z firmami które przetwarzają odpady i wykorzystują ponownie surowce. Dbajmy wspólnie o nasze otoczenie!