Start O firmie Centrum serwisowe Usługi handlowe Blog Kontakt
kontakt

Dariusz Padyjasek

Centrum serwisowe +48 510 088 644

kontakt

Katarzyna Sokół

Usługi handlowe +48 570 140 055

Zapraszamy na naszego firmowego bloga.

Szanowni Czytelnicy!

Chcielibyśmy aby było to miejsce, w którym dzielimy się z Wami, informacjami dotyczącymi wszystkiego co jest związane z szeroko pojętym rynkiem usług nowoczesnych technologii, z naciskiem na serwis/wdrażanie/sprzedaż urządzeń elektronicznych.

Nasza dewiza OnSite-OnTime według której staramy się pracować, obrazuje filozofię tego czym chcielibyśmy się zajmować.

Nasi klienci to czołowe firmy z wielu różnych branż, w szczególności są to producenci sprzętu elektronicznego oraz duże sieci sprzedaży detalicznej. To wymagająca praca, ale sprawia nam wiele radości i rozwija nas. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc innym firmom/osobom tak jak pomagamy naszym obecnym klientom.

Dzisiejszy świat zmienia się bardzo szybko, my również staramy się zmieniać i rozwijać, stąd pomysł na tego bloga. W kolejnych wpisach postaramy się przybliżyć naszym czytelnikom, jak od kuchni wygląda nasza praca:

   • Czym dokładnie zajmuje się Alibaba Centrum Serwisowe?
   • Jak nasza praca wpływa na naszych klientów?
   • Co nowego i wartościowego proponuje rynek sprzętu elektronicznego?
   • Jak ustrzec się problemów związanych z rozproszoną infrastrukturą elektroniczną?
   • Jakie są nasze opinie na temat sprzętu i rynku usług.

Mamy nadzieję, że powyższa tematyka będzie interesująca oraz że uda nam się przekazać coś wartościowego. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Chętnie porozmawiamy na tematy które będziemy poruszali na blogu i nie tylko – w dowolnej formie, czy to w postaci wpisu/komentarza, rozmowy telefonicznej, spotkania.

Dodatkowo bardzo często bierzemy udział w różnego rodzaju spotkaniach lub targach branżowych, będziemy o tym informowali, tak aby można było przy okazji takiego wydarzenia, porozmawiać i wymienić opinie.